Naszym Klientom oferujemy usługi w zakresie doradztwa oraz stosowania i aplikowania mikoryzy.

Usługowa mikoryzacja

W czasie sezonu wegetacyjnego, po rozmarznięciu gleby świadczymy USLUGĘ MIKORYZACJI istniejących sadów, winnic, jagodników i innych upraw. USŁUGA MIKORYZACJI w strefę korzeniową rośliny może być połączona z aplikacją hydrożeli w obrębie tego samego sadu, winnicy czy innej uprawy. Usługę przeprowadzamy ręcznie lub mechanicznie.
Mikoryzę SYMBIVIT ® w istniejącej uprawie aplikujemy na sucho (przy sadzeniu może być aplikowana na mokro, przez zanurzanie korzeni) za pomocą ręcznego aplikatora lub rozsiewacza montowanego do ciągnika. W każdym wypadku mikoryza trafia do gleby na głębokość 25 cm., w strefę korzeniową.
Mikoryzacja ręczna.

Mikoryzacja mechaniczna:

Mikoryzę ECTOVIT® oraz RHODOVIT® w istniejącej uprawie aplikujemy wyłączne na mokro przy użyciu ręcznego aplikatora – szpilki do wstrzykiwania mikoryzy na głębokość 25 cm. w strefę korzeniową.

Zainteresowany? Zapytaj o koszt mikoryzy wraz z usługą: info@symbiom.pl +48 737 747 731. Jeżeli chcą Państwo wykonać we własnym zakresie mikoryzację istniejących upraw, wykonujemy na zamówienie odpowiedni sprzęt – aplikator ręczny (mikoryzacja na sucho) oraz szpilkę do opryskiwacza plecakowego (aplikacja na mokro).  

Zaprawianie materiału siewnego

Oferujemy usługowe zaprawianie powierzonego materiału siewnego. W ramach progeamu Eurostar E!8205 Microcoat, finansowanego ze środków EUREKA oraz Wspólnot Europejskich wdrożyliśmy autorski program zaprawiania materiału siewnego AMF – Th (Arbuscular mycorrhizal fungi + Trichoderma harzianum). To innowacyjne połączenie mikoryzy i trichodermy. Grzyby mikoryzowe, czyli najlepsza symbioza dobrocznynnych grzybów glebowych dla dobra rośliny oraz antagonistyczna trichoderma, która zwalcza patogeny glebowe.

Zainteresowany? Dowiedz się więcej: info@symbiom.pl