­
 • ECTOVIT

  Od: 31.90zł

  ECTOVIT® to produkt oparty na wyjątkowych zdolnościach grzybów ektomikoryzowych. Jest w formie płynnej, bardzo łatwy w użyciu w formie żelu po rozrobieniu z wodą. Jedna aplikacja na całe życie rośliny. Grzyby mikoryzowe zawarte w ECTOVIT® łączą się z korzeniami roślin, powodując ich rozwój oraz zapewniając lepszy dostęp do wody i substancji odżywczych, dzięki czemu rośliny są zdrowsze, bardziej odporne i witalne. Nasza mikoryza została wyizolowana z korzeni najzdrowszych roślin dziko rosnących


 • Out of Stock

  ECTOVIT grzyby leśne

  Od: 31.90zł

  Produkt chwilowo niedostępny

  ECTOVIT® grzyby leśne to produkt zawierający grzybnię najbardziej popularnych grzybów leśnych. Jest w formie płynnej, bardzo łatwy w użyciu w formie żelu po rozrobieniu z wodą. Jedna aplikacja na całe życie rośliny. Grzyby mikoryzowe zawarte w ECTOVIT® łączą się z korzeniami roślin, powodując ich rozwój oraz zapewniając lepszy dostęp do wody i substancji odżywczych, dzięki czemu rośliny są zdrowsze, bardziej odporne i witalne. W zamian roślina oferuje grzybom środowisko do życia, co w sprzyjających okolicznościach może doprowadzić do powstania owocni, czyli znanych leśnych grzybów kapeluszowych. UWAGA: oprócz grzybów jadalnych, mogą wystąpić także grzyby trujące. Nasza mikoryza została wyizolowana z korzeni najzdrowszych roślin dziko rosnących.


 • ECTOVIT leszczyna

  Od: 31.90zł

  ECTOVIT® leszczyna to produkt oparty na wyjątkowych zdolnościach grzybów ektomikoryzowych. Jest w formie płynnej, bardzo łatwy w użyciu w formie żelu po rozrobieniu z wodą. Jedna aplikacja na całe życie rośliny. Grzyby mikoryzowe zawarte w ECTOVIT® łączą się z korzeniami roślin, powodując ich rozwój oraz zapewniając lepszy dostęp do wody i substancji odżywczych, dzięki czemu rośliny są zdrowsze, bardziej odporne i witalne. Nasza mikoryza została wyizolowana z korzeni najzdrowszych roślin dziko rosnących.